دسته بندی

Share

» :: حلقه گمشده راز (پارت2)
پارت 2:قیمت 22.000 تومان
توجه این محصول با قیمت اصلی 99.000 تومان به فروش می رسد.
هر دو پارت (1 و 2)با قیمت استثنائی 44.000 تومان

الاخره... سیستمی ساده و عَمَلی که اجازه می دهد در "هرشرایطی" از قانون جذب برای رسیدن به خواسته هایتان استفاده کنید... بدون آنکه حتی خودتان خبر داشته باشید


اگر فیلم راز را دیده اید اما نتوانسته اید که از ایده ی آن "همیشه" و "همه جا" نتیجه بگیرید، خودتان خوب می دانید که هنوز به درستی آن شک دارید. من به شما کمک خواهم کرد که یکبار برای همیشه شک و تردیدهایتان را نابود کنید و:
 • بدانید که چرا قانون جذب واقعیت دارد
 • چگونه می توانید "همیشه" و در "هرشرایطی" از آن استفاده کنید
 • و چگونه آن را به بخشی از زندگیتان درآورید تا "خود به خود" اجرا شود
 • چرا این افراد از قانون جذب همیشه نتیجه میگیرند اما شما نه؟

  در تصویر بالا چند نفر از کسانی که در فیلم راز صحبت کرده اند می بینید.
  آیا فکر می کنید که تجربه های آن ها از قانون جذب ساخته ی ذهن و خیال خودشان است؟
  اگر این طور فکر می کنید، توصیه می کنم که نام  آنها را در گوگل جستجو کنید و سرگذشتشان را بخوانید.
  اگر به دقت گذشته ی آن ها را بررسی کنید می بینید که خیلی پیشتر از آنکه فیلم راز ساخته شود، آن ها تبدیل به افراد برجسته ای در کار خود شده بودند و روی زندگی خیلی از افراد دیگر تاثیر گذاشته اند. واقعیت این است که تک تک آن ها چه از نظر مادی و چه معنوی به جایی رسیده اند که واقعاً برایشان مهم نیست ما چه درباره شان فکر می کنیم. اما برای ما مهم است که بدانیم راز کار آنان چه بوده و به زبان ساده چه چیزی می توانیم از آن ها یاد بگیریم که به دردمان بخورد؟
  آیا آنها از نظر ژنتیکی بر من وشما برتری دارند؟
  یا اینکه در کودکی از امکاناتی بهرمند بوده اند که ما نداشتیم؟
  واقعیت این است که در مجموع با آنها هیچ تفاوتی نداریم. مطمئناً بعضی از آنها امتیازاتی نسبت به ما داشته اند ولی ما هم امتیازهای دیگری داشته ایم که آنها از آن محروم بوده اند.
  و اگر شما واقعاً آن ها را صاحب قابلیت های خاصی می دانید که در شما نیست، این یعنی اینکه اساساً خودتان را درطبقه ای پایین تر از آنان می بینید و من نمی توانم احتمالاً کمکی به شما بکنم.
  اما اگر شما هم مثل من اهل حرف حساب باشید، خودتان به این نتیجه رسیده اید که آنها صرفاً عادت های متفاوتی نسبت به من و شما داشته اند.
  به عبارت دیگر آن ها زندگی خود را جوری برنامه ریزی کرده اند که همیشه براساس قانون جذب باشد و هرچه را که میخواهند بدست آورند. و بعد تنها کاری که می کنند این است که همان عادت های مثبت را تکرار و تکرار و تکرار میکنند! همین.
  اما برای رسیدن به نتایجی که آن ها رسیده اند، یعنی موفقیت های بزرگ، اطلاعات موجود در فیلم راز کافی نیست. ما نیاز به مهارت ها و دانش عمیق تری از قانون جذب داریم.
  اجازه دهید مثالی بزنم: به خاطر دارید که برای حل کردن تست های کنکور، چه فرمول های ریاضی بلند و بالایی را حفظ و تمرین می کردیم؟
  من خودم خوب به خاطر دارم که ساعت ها صرف حفظ کردن فرمول های پیشرفته انتگرال و مشتق می کردم، به این امید که سر جلسه ی امتحان به دردم بخورند.
  اما در جلسه ی امتحان، هنگام دیدن سئوال بیشتر گیج می شدم و نمی توانستم که اساساً باید از کدام فرمول استفاده کنم.
  اما قسمت ناراحت کننده و زجر آور قضیه این بود که پس از پایان جلسه، پیش پسرخاله ام می رفتم که مهندس عمران بود. وی سال ها قبل این دروس را خوانده بود و من از وی برای حل مسئله کمک می خواستم.
  زمانیکه وی شروع به حل مسئله می کرد، فکر می کنید چقدر برایش وقت می برد؟
  کمتر از یک دقیقه! وی با استفاده از 4 عمل اصلی، فقط با ضرب و تقسیم ساده قادر به حل همان مسئله ای بود که من با یک زنجیره فرمول و کنکاش قادر به حلش نبودم.
  اگر شما نیز تجربه ی من را داشته باشید می دانید که چقدر احساس تحقیر به آدم دست می دهد. پیش خودم می گفتم که چرا پسرخاله من می تواند راه حل یک مسئله را به سادگی ببیند، اما من نمی توانم؟
  امروز پاسخ این سئوال را می دانم: چون در دنیای ریاضی، وی وقت بیشتری را گذرانده بود و به نوعی می توانست "ماورای" یک مسئله را ببیند. می توانست در یک آن به عمق مسئله برود و ببیند که این مشکل پیچیده، در درون خود راه حلی ساده و ابتدایی دارد.
  تمام افرادی که در فیلم راز می بینید، همین خصوصیت را دارند. آنها سالها وقت صرف یادگیری قانون جذب و ریزه کاری های آن کرده اند و دیگر شکست برایشان به نوعی غیرممکن شده است.
  در اینجا می خواهم 3 مانع مهم در راه عملی شدن قانون جذب را عنوان کنم. این 3 مانع را باید بشناسید و یاد بگیرید که چگونه از آنها عبور کنید، من در خبرنامه های رایگان سایت به طور کامل درباره ی آنها صحبت میکنم:

   

  محیط منفی و دوستانی که نگرش شما راندارند

   

  همه ی ما به شکلی از اطرافیان منفی باف خود رنج می بریم. کسانی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم ما را عقب نگه می دارند. به عبارتی دیگر می خواهند ما را در سطح خودشان نگه دارند.
  به همین خاطر است که اگر با دوستان نزدیک خود درباره ی رویا ها و ماجراجویی های خود صحبت کنید، همیشه ساز مخالف کوک می کنند وشکست شما را پیش بینی می کنند. وقتی هم که شروع به یادگیری کاری جدید کنید و در اول نتیجه ای نگیرید، آن ها آنجا آماده هستند که با کمال میل دوباره سراغتان بیایند و به خاطر تلاشتان  شما را تحقیر کنند.
  و این فقط درباره ی دوستان بود. خیلی از اوقات پدر و مادر ما نیز به طور ناخواسته مانع پیشرفت واقعی ما می شوند. آنها می خواهند ما آنچه بشویم که خود آنها برایمان می خواهند، در حالیکه هیچ کس به جز خود ما نمی داند که واقعاً چه می خواهیم.
  برای این که شما از قانون جذب "همیشه " و "همه جا " نتیجه بگیرید، باید محیط اطرفتان را جوری انتخاب کنید که همیشه باورهای مثبت شما راتقویت کنند. باید آدم های ضعیف و شکست خورده را از خودتان دور کنید و به دنبال رفاقت با آدم هایی باشید که از خودتان جلوتر هستند.
  همینطور باید مرتب خوراک فکری مثبت وارد ذهنتان کنید. به همین خاطر است که من برای اعضای سایت خودم خبرنامه های رایگانی می فرستم که مرتب آن ها را درمسیر رسیدن به اهدافشان به جلو هل دهد. قانون جذب متاسفانه مثل یک راه حل "یک بار مصرف" نیست. باید دائماً از آن استفاده کنید.
  و زمانیکه شما به تدریج محیط اطراف خود را پر از آدم های مثبت کنید، انجام این کار راحت تر هم می شود، چون خود آن افراد به شما کمک می کنند که از مسیرتان منحرف نشوید.
  به همین خاطر است که اگر حتی کسی دوره "حلقه گمشده ی راز" را تهیه کرده باشد باز هم باید خبرنامه های رایگان من را بخواند.
  حالا برویم سراغ موانع بعدی که در دنیای درون ما قرار دارند:

   

  تضاد های درونی شما یا همان "هدف کثیف"

  این مورد، یکی از محبوترین موانع خودم است. چون خودم سالها با آن درگیر بوده ام و هنوز هم گاهی اوقات با آن روبرو می شوم، اما لااقل الان می دانم که چطور باید این مانع سخت را به آسانی پشت سر بگذارم.
  "هدف کثیف" یعنی اینکه شما هدفی را انتخاب کرده اید، مثلاً می خواهید وزن کم کنید تا به اندام زیبا دست یابید، اما در عین حال بخشی از وجودتان در برابر شما قرار می گیرید و با خواسته ی شما می جنگد.
  دلیل این مشکل آن است که گاهی از اوقات اجزای درونی ما، منافع متضادی با هم پیدا می کنند.
  مثلا فرض کنید که شما سالها وقت صرف لاغر کردن خودتان کرده باشید، کلی پول خرج کرده و نهایتاً نتوانسته باشید که به طور دائمی لاغر شوید. کم کم این تصور در شما شکل می گیرد که شاید اصلاً بدن شما قابل لاغر شدن نیست و هیچ راه حلی برای مشکل شما نباید در دنیا وجود داشته باشد. حال فرض کنید که من با متدی ساده و ابتدایی، بدون نیاز به رژیم، قرص و روش های پیچیده به شما کمک کنم که به طور دائمی لاغر شوید. شما متد من را در پیش می گیرید و شروع به وزن کم کردن می کنید. این، خواسته ی بخشی از وجودتان که می خواست زیبا شود را برآورده می سازد. اما در عین حال یک تضاد درونی را نیز در شما به وجود می آورد.
  از آنجا که متد من بسیار ساده و ابتدایی است، بخشی از وجود شما پس از دیدن نتایج آن حس میکند که درمقایسه با روش های گران قیمت پیچیده ای که در گذشته امتحان کرده اید، سادگی متد من به نوعی تحقیر کننده است. یعنی بخشی دیگر از وجود شما فکر می کند برای اینکه یک متد جدید در لاغر کردن شما موثر باشد، باید الزاما "پیچیده تر" باشد، و گر نه شما احساس خواهید کرد که در گذشته باهوش نبوده و وقتتان را هدر داده اید، در حالیکه راه حل سالم  و ساده ای جلوی چشمتان بوده.
  اینجاست که بخش دیگر شما شروع به مقاومت می کند و کاری می کند که در روش جدید من نیز شکست بخورید وبعد با خیال راحت سرجای قبلی بنشیند و بگویید "آخ!... دیدی گفتم این روش لاغری هم جواب نمی ده؟! من راه های سخت تر از این رو امتحان کردم!" 
  در این حالت من اصطلاحاً شما را دچار"هدف کثیف" می دانم. یعنی شما به طور همزمان دو هدف متضاد را دنبال می کنید.
  و همه ی ما به شکلی از "هدف کثیف" رنج می بریم. مثلاً
  • دوست داریم که یک همسر زیبا و شایسته داشته باشیم اما در عین حال سالها تصور کرده ایم که فقط یک فرد ثروتمند می تواند همسری زیبا و شایسته داشته باشد، پس اگر شما وضع مالیتان خوب نیست، چگونه ممکن است که اصلاً به داشتن همسری زیبا فکر کنید؟ً!
  (گوشتان رانزدیک بیاورید می خواهم رازی را برای شما بگویم: اگر در این دنیا فقط یک چیز وجود داشته باشد که برای بدست آوردنش نیاز به هیچ پولی ندارید، آن همان پیدا کردن همسری زیبا و شایسته هست! ای کاش همه چیز به آسانی آن بود...)
  • دوست داریم که کرور کرور ثروت و مال ومنال داشته باشیم اما از طرفی تصور می کنیم که رسیدن به پول آدم ها را بلااستثنا فاسد می کند و باید برای پولدار شدن تبدیل به آدم بدی شویم. و از آنجا که آدم های فوق العاده خوبی هستیم ترجیح می دهیم که زندگی بخورونمیری داشته باشیم ولی لااقل آدم های خوبی باقی بمانیم!

   

  ذهن نقاد شما

  از آنجا که در حال حاضر اکثر ما در محیطی پر از آدم های منفی  زندگی می کنیم و از طرفی به خاطر "اهداف کثیفی" که در طی سالها در درونمان شکل گرفته دیگر خودمن هم نمی دانیم که چه می خواهیم... بخشی از وجودمان به طور غیرقابل کنترلی قدرت یافته که من به آن "ذهن نقاد" می گویم.
  "ذهن نقاد" آن بخشی از وجود شماست که همه چیز را آنالیز و تحلیل می کند و در همه چیز شک دارد!
  "ذهن نقاد" ما گاهی از اوقات می تواند مفید باشد اگر بتوانیم کنترل شده از آن استفاده کنیم. اما در حال حاضر این ذهن نقاد است که کنترل زندگی ما را به عهده گرفته است. در حالیکه این را می نویسم به طور خاص یکی از دوستانم را به یاد می آورم که به طور مزمن دچار این مشکل بود. برایش مهم نبود که دیگران چه عقیده ای دارند، اما برایش مهم بود که با همه مخالفت کند!
  ما دیگر به عالم و آدم شک داریم. تازه اینها به کنار، حتی به خودمان بیشتر از همه شک داریم!
  روزی نیست که من چند ایمیل و نامه از خوانندگان سایتم دریافت نکنم که در متن آن خود را به شکلی منفی نقد نکرده باشند. خود را بی اراده نخوانند و بعد کلی سند و مدرک هم ارائه می کنند تا حرفشان را اثبات کنند: "من می توانم اثبات کنم که بی اراده ام چون..." 
  حال تصور کنید که من حقیقتاً راه حل تمام مشکلات فعلی شما را در دوره ی "حلقه گمشده راز" داشته باشم. فرض کنید که با گوش دادن و پیروی کردن از آن شما بتوانید از نو متولد شوید. اما آیا شما از آن استفاده خواهید کرد؟
  احتمالا نه!
  چون " ذهن نقاد" شما فکر می کند که من قصد فروش چیزی به شما را دارم و به همین خاطر صادق نیستم. "ذهن نقاد" شما ممکن است در همین لحظه کل تجربیات منفی گذشته را به خاطرتان آورد و بگوید که شما در گذشته هر زمان که از اینترنت چیزی خریده اید، سرتان کلاه رفته است. و این کار را آن قدر ادامه می دهد تا شما از خریدن یک راه حل اساسی و مهم که به آن نیاز دارید منصرف شوید.
  "ذهن نقاد" شما تصور می کند که همه چیز را می داند و می تواند آینده را پیشگویی کند. اما هر چه قدر زودتر پی ببرید که وی واقعاً چیزی نمی داند، همانقدر زودتر از قفس درونی خود آزاد خواهید شد.
  مثلا "ذهن نقاد" شما نمی داند که من واقعاً به فروش این دوره احتیاج ندارم و چندین سال پیش بازنشسته شده ام. بدون اینکه نیاز به کار کردن داشته باشم تا پول در بیاورم!
  و همین حالا هم این دوره را زیر قیمت واقعی آن ارائه می کنم که باید واقعاً بالای چند میلیون تومان باشد و این حق را هم برای خودم محفوظ نگه داشته ام که هر زمان دلم بخواهد این محصول را دیگر نفروشم و به طور کامل از بازار حذف کنم.
  پس هر موقع "ذهن نقاد" خواست که پیشگویی کند، چه در مورد خودتان یا دیگری، به خود متذکر شوید که هیچ انسانی قدرت پیشگویی ندارد و ما اساساً موجودی "غیر قابل پیش بینی" هستیم.
  "ذهن نقاد " شما نمی داند که در ذهن دیگران چه می گذرد، فقط حدس می زند. "ذهن نقاد " شما حتی حدود قدرت فردی خود شما را نیز نمی داند. به همین خاطر است که ما گاهی از اوقات کارهایی می کنیم که حتی خودمان را شگفت زده می کند.
  در دوره ی "حلقه گمشده راز" با استفاده از تکنیک های هیپنوتراپی ما حتی جلوتر از این خواهیم رفت.
  من به شما کمک خواهم کرد که با استفاده از خلسه هیپنوتیک ظرف 5 دقیقه ، "ذهن نقاد" خود را به طور موقت خاموش کنید و بذر ایده های جدید را در ذهنتان بکارید.
  برای من مهم نیست که شما خود را برای سالها ضعیف و "بی اراده" می دانستید. این تکنیک ها در هر حال آزموده شده و علمی هستند.
  و تا زمانیکه نتوانید "ذهن نقاد" خود را به طور موقت خاموش کنید، قانون جذب برایتان به کار نخواهد افتاد.
  دوباره تکرار می کنم: اگر قادر نباشید که "ذهن نقاد" خود را به طور موقت کنار بگذارید، هیچ کدام از افکارتان عوض نخواهد شد، هیچ چیزی عوض نخواهد شد... و در نتیجه بهتر است قانون جذب را فراموش کنید.
  اما در عین حال اگر بتوانید این مهارت مهم را یاد بگیرید، بلافاصله از 99% مردم جلو خواهید افتاد. تردید های درونی خود را از ریشه خواهید کند. اراده ی خود را باز خواهید یافت و در شگفت خواهید ماند که چرا برای سالها خود را شکنجه داده اید.
  "ذهن نقاد" خود را کنترل کنید تا بتوانید کنترل سرنوشت خود را به دست گیرید.
 • بعضی ها اعتقاد دارند که برای یافتن همسر یا عشق مناسب، کسی که شما را برای خودتان دوست داشته و همدم لحظات تنهایتان باشد، تنها لازم است یک کار بکنید و آن هم این است که "خودتان باشید"!!!
  بااستفاده از این استراتژی، شما فقط کافی است که صبور باشید و منتظر بمانید، تا آن کسی که قرار است شاهزاده رویاهایتان باشد، خودش سر راهتان قرار گیرد و به محض دیدن شما همانند کسی که ناگهان نیمه ی پنهان خودش را پیدا کرده است، مجذوب و مدهوش شما شود.
  اما اگر شما هم مثل من رنج و درد "نرسیدن به کسی که دوستش داری" و یا بدتر از آن "از دست دادن کسی که دوستش داری" را کشیده باشید، می دانید که استراتژی "صبر و امید" برای یافتن آن یار وفادار واقعی هیچ فایده ای نخواهد داشت.
  نه تنها فایده ای ندارد، بلکه اگر صدمات روحی بعد از آن را درنظر بگیرید مطمئناً به این نتیجه می رسید که بهتر است اساساً رسیدن به آن شاهزاده ی رویاها را فراموش کنید و بجای آن به صومعه ای در کوه های هیمالیا فرار کنید و لااقل در آرامش تنهایی خود، استراحت کنید.
  همینک، همچنان که شما در حال خواندن این سطور هستید، هزاران زندگی مشترک دارند از هم می پاشند. نرخ طلاق دارد از نرخ ازدواج سبقت می گیرد و در کنار آن، میلیون ها نفر در انتظار یافتن آن شاهزاده ی رویاها که هرگز نیامد، در تنهایی می میرند.
  این ها واقعیت دارد. اگر شما هم در همان دنیایی که من زندگی می کنم نفس می کشید می دانید که وضع چقدر حتی بدتر از آن است که من تصویر کردم.
  اما این بدان معنا نیست که همه قرار است در راه عشق ناکام باقی بمانند. اتفاقاً کسانی نیز هستند که بی هیچ قید وشرطی دارند از زندگی مشترک خود با آنکسی که دوستش دارند لذت می برند. بعضی از آنها خانواده ی خود را حتی بزرگتر کرده اند و بچه های سعادتمندی را به دنیا آورده اند.
  اما چه چیزی باعث موفقیت این گروه در مقایسه با دیگران شده؟
  مثل همیشه 2 جواب برای این سئوال وجود دارد، یک جواب صحیح و یک جواب نادرست.
  جواب نادرست: آنها امکانات مادی بیشتری داشته اند، از ما زیباتر و خوش تیپ تر بوده اند و یا پدر مادرشان کمکشان کرده اند.
  و اما جواب صحیح: "آنها می دانند آنچه ما نمی دانیم!"
  و در تکمیل این جواب باید بگویم که آنها به جای تکیه بر استراتژی "صبر و امید"
  خودشان دست به کار شده اند و کنترل دنیای عشق خود را به عهده گرفته اند.
  آنها خوب می دانند که جاذبه بین دو نفر یک چیز اتفاقی نیست و آنها باید جاذبه را خود به وجود آورند. آنها می دانند که در راه رسیدن به عشق باید یاد بگیرند که به خیلی ها "نه" بگویند و فقط به دنبال بهترین باشند و همچنین لازم است که بدانند چگونه فقط بهترین ها را به خود جذب کنند.
  من این ها را از کجا می دانم؟ از آنجا که خودم ساعت ها وقت صرف مطالعه زندگی آنان و سیستم باورهایشان کرده ام. برای من کاملاً مسلم است که همه آن ها کم و بیش درک یکسانی از دنیای رابطه بین زن و مرد دارند. 
  اما پیش از آنکه مستقیماً بتوانم با خود این افراد آشنا بشوم، سالها فکر می کردم که با خواندن کتاب بیشتر، می توانم مردان و زنان را بفهمم. و با اینکه چیزهای زیادی از آن همه مطالعه یاد گرفتم، در عمل هیچ فایده ای برایم نداشت و سر درگم تر از پیش شدم. 
  اگر شما نیز برای یاد گرفتن دینامیک رابطه ی زن و مرد و داشتن ازدواج موفق از منابعی مثل "مردان مریخی و زنان ونوسی" استفاده می کنید، بهتر است برای ناامیدی و سردرگمی بیشتر حاضر شوید!
  99% کتاب هایی که در مورد عشق و ازدواج چاپ می شوند توسط کسانی نوشته شده اند که هیچ درکی از موقعیت خاص شما ندارند و فکر می کنند که فقط با "تشویق کردن شما به صبر بیشتر"، بالاخره آن یار وفادار خودش شما را کشف خواهد کرد.
  به عبارت دیگر، اگر شما فکر می کنید با فهمیدن رواشناسی زن یا مرد و درک جنس مقابلتان قادر به حل این معما خواهید بود، کاملاً در اشتباهید.
  زوج های موفقی که من می شناسم هیچ یک از آن کتاب ها را نخوانده اند و اگر هم بخوانند احتمالاً در عشق ناکام خواهند شد! افرادی که در جذب یار وفادار خود موفق بوده اند،هیچ وقت سعی نکرده اند که این معما را حل کنند! 
  اتفاقاً بلعکس، آنها خوب می دانند که چگونه خود را تبدیل به معمایی حل نشدنی کنند!
  اگر پس از خواندن این جمله، دود از سرتان بلند می شود و حسابی سردرگم شده اید، کاملاً حق دارید.
  شما سالها چیزهایی را یاد گرفته بودید که باعث شده بود به سمت عقب رکاب بزنید، در دوره ی حلقه گمشده راز ما این تصورات غلط شما را نابود می کنیم تا از این به بعد به سمت جلو رکاب بزنید. کنترل دنیای عشق را به دست بگیرید و اگر در حال حاضر متاهل هستید، خون تازه در رگ های این عشق نیمه جان تزریق کنید.
  نمی توانم قول دهم که یک شبه تمام مشکلات عشقی شما حل شود، برای خود من حدود 3 سال طول کشید تا بالاخره راز افراد موفق را رمز گشایی کنم. اما شما این شانس را دارید که 3 سال از عمر خود را صرفه جویی کنید و از همین الان روشی را پیش بگیرید که جواب می دهد. روشی که به شما کنترل بیشتری بدهد. نه آنکه بازیچه ی دست دنیای بیرون باشید و عواطفتان آسیب ببیند.
  پرداختن به این مسئله، ساعت ها زمان می برد و نیاز به دوره ای جدا دارد، اما از آنجا که من آن را خیلی مهم می دانم و می دانم که شما همین الان به آن نیاز دارید، آن را در دیسک ششم این دوره گنجانده ام. بعلاوه در قسمت اعضای سایت که بعد از خریدن این دوره رمز عبور به آن را دریافت خواهید کرد، تکنیک های پیشرفته تری نیز به شما خواهم آموخت که بسته به این که زن یا مرد باشید متفاوت هستند.
  چون برای موفقیت درعشق رازهایی وجود دارد که من می خواهم فقط خود شما بدانید، نه اطرافیانتان، و این باید بین ما یک راز باقی بماند... 
 • و سایر درس های مهمی که در درون این دوره خواهید یافت:

  دیسک اول: ترفندی ناشناخته برای ورود به اعماق ذهن ناخودآگاه

  • 3 دلیل مهم که باعث شده اند اثربخشی قانون جذب خیلی خیلی کم شود و چگونه شما می توانید با یادگیری آن ظرافت های خاص، خود را در دسته ی کاملاً متفاوتی قرار دهید که قانون جذب "همیشه" و "همه جا" برایشان کار می کند.
  • تعریف جدیدی از قانون جذب و اثبات آن با یک آزمایش ساده در کمتر از 1 دقیقه (احتمالاً کارگردان فیلم راز به خاطر این کار از من متنفر خواهد شد!)
  • چرا قانون جذب در دنیای عشق و عاشقی نتیجه ی معکوس می دهد و در این "مورد خاص" نباید از آن استفاده کنید.
  • معرفی 2 مانع مهم که مانع از به کار افتادن قانون جذب می شود و راه نابود کردن این دو مانع که هر هیپنوتراپیستی می داند... و شما هم باید از امروز بدانید.
  • درک قانون جذب از دیدگاه ذهن "خودآگاه" و "ناخودآگاه" که شک و تردید هایتان را از بین خواهد برد تا با استفاده از تکنیک های هیپنوتراپی بتوانید در عمل از آن استفاده کنید و ناممکن را ممکن سازید.
  • راز افراد پُراراده چیست؟ ... نه! آن چیزی نیست که شما فکر می کنید، بلکه بسیار ساده تر از آن است!

  دیسک دوم: نگهبان دروازه ی ورودی به دنیای جذب

  • 2 روش کلاسیک برای استفاده از قانون جذب و محدودیت های آنها... شما مقصر نبوده اید!
  • مهمترین ضعف ذهن ناخودآگاه و شیوه ی بهره برداری از آن جهت رسیدن به خواسته هایتان
  • یک تجربه ی زنده در طول سمینار که طی آن من در عرض 15 دقیقه هدف کثیف یکی از شرکت کنندگان را متلاشی کردم تا بدون احساس تضاد درونی بتواند به سمت رویای واقعی خود حرکت کند.
  • معرفی 2 روش متفاوت برای محقق کردن قانون جذب که باید با دقت از آنها در جای خاص خودشان استفاده کنید تا نتیجه بگیرید.
  • معرفی روش غیر مستقیم: روشی ساده که موانع درونی شما را دور می زند و مستقیماً ذهن ناخودآگاه را وادار می کند تا خواسته های شما را ممکن سازد.

  دیسک سوم: ورای قانون جذب: چگونه تبدیل به یک "سوپر-انسان" شویم؟

  • انیشتین، دکارت، بتهون، تسلا و انسانهای نابغه از چه باور ذهنی استفاده می کردند که آنها را تبدیل به یک سوپرانسان می کرد؟ و چگونه شما نیز می توانید به راحتی باور های آنها را کپی کنید و قدرت ناشناحته ی درون خود را فعال سازید.
  • قانون تاثیر معکوس: چرا بعضی اوقات تلاش بیشتر باعث شکست بیشتر می شود؟
  • آیا فکر می کنید که افراد "واقع بین" به آرزوهایشان می رسند؟ من شما را مجبور خواهم کرد که در دیدگاهتان تجدید نظر کنید!
  • آیا احساس می کنید که نمی دانید هدفتان دقیقاً چیست و باید به دنبال چه باشید؟ من این مشکل شما را برای همیشه برطرف خواهم کرد.

  دیسک چهارم: قانون جذب در دستان شما: جلسات هیپنوتراپی

  دو روش متفاوت برای به کارگیری قانون جذب در کمتر از 5 دقیقه که کلید عبور از موانع ذهنی می باشد و با تمرین روزانه ی آن قانون جذب از مرحله ی "نظر" به مرحله ی "عمل" خواهد رسید.

  دیسک پنجم: دو مهارت برتر

  • دو مهارت مهم که باعث پیشرفت سریع من در زندگی شد و بعد از مدتها توانستم راهی برای آموختن آن به دیگران نیز پیدا کنم.
  • چگونه یادگرفتن به شکل ناصحیح ما را معتاد به جذب اطلاعات زائد می کند که در نهایت باعث ناتوانی ما در به کار بردن دانشمان می گردد.
  • راهی ساده برای اینکه طلسم سالها آموزش به سبک کهنه که متکی بر ذهن خودآگاه بوده را بشکنید و بتوانید از 95% قدرت پتانسیل خود استفاده کنید... حتی اگر 5% نیز بیشتر بتوانید از قدرت ناخودآگاه خود استفاده کنید از 95% مردم سبقت خواهید گرفت!
  • چرا قادر به ایجاد درآمد برای خود هستید اما نمی توانید به پول درشت و ثروت بزرگتری دست یابید که همیشه آرزویش را دارید... و البته بینشی که همه چیز را تغییر خواهد داد
  • چگونه شک و تردید ها را در هنگام تصمیم گیری از بین ببریم و تبدیل به یک راهبر شویم که دیگران بدنبال الگو گرفتن از وی هستند.
  • خیلی از مردم حتی پس از تلاش فراوان، باز هم از نتایج کار خود راضی نیستند. وقت آن است که به گروهی جدید بپیوندید که بیشتر از افراد دیگر موفق می شوند و از نتایج کارشان هم راضی هستند.
  • 2 راه ممکن برای کسب ثروت و تفاوت آنها که می تواند سرنوشت شما و خانواده تان را عوض کند.

  دیسک ششم: قانون جاذبه: راهنمای شما در دنیای عشق

  • دو عنصر مهم برای تشکیل رابطه ای قوی بین زن و مرد که به طور ناقص به ما آموحته اند. در نتیجه با استفاده ی غلط از آنها خود و شریک زندگیمان را دائماً در بحران عاطفی نگه می داریم.
  • روشی مضحک ولی کاملاً موثر برای حل درگیری های بین یک زوج... که با تمام عجیب و غریب بودنش به مراتب بهتر از هر راه به اصطلاح "عاقلانه" و "حساب شده" است که در عمل نتیجه ای برایتان ندارند.
  • معرفی قانون جاذبه: چرا در این مورد خاص فعلاً باید هر چه درباره ی قانون جذب یادگرفته اید را فراموش کنید و بلعکس آن عمل کنید!... البته برای مدتی...
  • اگر مجرد هستید، کتاب هایی نظیر "مردان مریخی و زنان ونوسی" و از این قبیل همان منابعی هستند که تضمین خواهند کرد شما همیشه تنها باقی بمانید و یا با کسی مجبور به زندگی شوید که شایستگی اش به مراتب کمتر از شماست.
  • راز مهم جذابیت که باعث می شود دیگری عاشق شما شود، نه اینکه شما مجبور به دویدن به دنبال وی و تحقیر کردن خود شوید... و در آخر قلبتان را شرحه شرحه در دست بگیرید (فهمیدن این راز مهم حداقل برای من 3 سال وقت برد و من نمی خواهم شما 3 سال دیگر را صرف شکنجه کردن خود کنید.)

  دیسک هفتم و هشتم: پرسش و پاسخی با مهدی خردمند

  • چگونه عادت های مثبتی را در زندگی خود به وجود آوریم و آنها را دائمی کنیم تا دیگر بدون اراده ی ما اتوماتیک اتفاق بیفتند.
  • راه درمان تنبلی و کم ارادگی چیست؟
  • چگونه ترس های بی اساس خود را از بین ببریم؟
  • چرا قانون جذب بدون یادگیری مهارت رفتن به خلسه درست کار نمی کند؟
  • از کجا بدانیم که در خلسه هستیم و به منابع ذهن ناخودآگاه خود دست یافته ایم؟
  • چگونه از قانون جذب برای کمک به دیگران استفاده کنیم؟
  • از قانون جذب در میدان رقابت با دیگران چگونه باید استفاده کرد؟

خرید و دانلود محصول

1395/09/21
حلقه گمشده راز , حلقه , گمشده , راز